ico
ico
Jméno
Heslo  
Zaregistrovat se »Zapomenuté heslo »
Kategorie: Soutěže, turnaje, ligy FIFA

Fantasy League - START a PRAVIDLA

Fantasy League - START a PRAVIDLA

Vše o spuštění FAN ligy a pravidlech uvnitř článku


Zdar Plejeři,

právě nadešel čas na rozjetí Fantasy ligy. Níže si zrekapitulujeme o čem FAN liga vlastně je a jaká má pravidla.

Předem bych chtěl všechny zájemce o fantasy ligu upozornit, že tato soutěž je trochu jiná než klasická liga a proto si prosím pozorně přečtěte celý článek a hlavně pravidla a koncept, ať víte, do čeho jdete. Liga poběží dlouhodobě, proto bych byl rád, ať se registruje jen ten, kdo bude mít čas hrát!


Většina z Vás co jsou zde na webu Fantasy ligu určitě zná a někteří se ji i aktivně zúčastnili. Bohužel během hraní ligy se rozmohl mezi hráči jeden nešvar a to nařčení z úmyslného vylepšování hráčů (tzn. navyšování jeho herních atributů) a kvůli tomu došlo k ukončení této skvělé soutěže. Nebudu se teď rozepisovat o tom jestli se tato nekalá věc opravdu děla nebo to bylo jen tím, že někteří hráči hůře snášejí prohry. Každopádně bych chtěl tomuto předejít a jelikož PS4 má tu skvělou vlastnost pořizovat screenshoty ze hry, bude povinnost před každým zápasem pořídit screen sestavy jako důkaz pro případný spor (díky jarinho za tip). Já však věřím, že ten kdo se rozhodne zaregistrovat bude tuto soutěž hrát fér a o výsledcích rozhodne jen jeho um a manažerské schopnosti. 

POZOR! JAKMILE SE ALE NAJDE NĚKDO, KDO NAŘKNE SVÉHO SOUPEŘE Z PODVODU, BUDOU POVINNI MI OBA POSLAT SCREENY SESTAV A POKUD SE PROKÁŽE PODVOD, BUDU TO TRESTAT NEMILOSRDNÝM VYŘAZENÍM Z LIGY A MYSLÍM ŽE ZA TU OSTUDU TO SNAD ANI NESTOJÍ.

Byl bych rád, aby se registroval jen ten, kdo je opravdu aktivní, protože soutěží bude dost. Jelikož je zde zvykem, že se skoro každý regne do nějaké soutěže aniž by si přečetl oč jde, budu po Vás požadovat pod tímto článkem koment typu - mám zájem,pravidlům rozumím (týká se pouze nováčků!), ostatní matadoři napíší jen že mají zájem hrát.

Níže naleznete návod a vše potřebné k hraní, za což moc děkuji gagnemu .-)

 

PRAVIDLA

- Začíná se s 2* týmy, každý má základ 50 milionu €. K tomu si je možno připočíst vaše odměny za zápasy - 500 tisíc za výhru a 200 tisíc za remízu. S touto hotovostí pracujete jak je libo ,je to vše jen na Vás .

- Následně proběhne úvodní draft

- Pořadí draftu určí historická tabulka na webu , tedy nejhorší hráči berou jak první.

- Každý si vybere první tři hráče do svého tým. Legendy musí po celý čas nastupovat v základu a musí odehrát min. poločas!!!

- Každý hráč si vybere v draftu libovolného hráče s maximálním overallem 83 , libovolného brankáře s maximálním overallem 83 a jednu z legend (seznam legend bude k dispozici při úvodním draftu).

-  Soutěž bude rozdělena do více lig (bude záležet na počtu hráčů) a mezi něma se bude postupovat a sestupovat. Za výhru, remízu, postup, titul i sestup budou finanční odměny.

-  Každý manager má k dispozici budget se kterým bude pracovat. Vždy v přestupním oknu může nakoupit jednoho hráče v aukci. Aukci vysvětlím níže.

-  Soutěž se tak bude hrát na vlastní soupisky! Každý hráč si nastaví svůj tým a s ním bude nastupovat. Žádné podvody, opakuju ty tři hráče z úvodu výběru!!!

 

AUKCE

Internetová databáze hráčů - http://www.transfermarkt.de/ má informace o tržní hodnotě hráčů a tou se budeme řídit. 
Každý začne s bankem 50 milionů €.  Na stránce si najdete hráče a na pravo máte tržní hodnotu viz.:
http://www.transfermarkt.de/tomas-rosicky/profil/spieler/132.

Jméno hráče tak napíšete do komentáře pod příslušný článek. POZOR!
Neznamená to že je Váš, Každý hráč má 3 příhozy každé přestupové okno. Má možnost tak přihodit na hráče o který má zájem někdo jiný. Nebo si radši příhozy nechat na svůj výběr. Napsaní jména je už bráno jako první příhoz. Proto pozor aby jste neskončili bez nákupu. Výše příhozu je na každém z Vás a jeho budgetu.

Poslední platný příhoz na hráče, na kterého bude přihazovat více zájemců bude 5min před koncem přestupu. Jelikož systém zobrazuje jen hodinu a minuty a přestup bude končit např. ve 12hod, bude platit čas 11,55hod! Kdo nestihne v čase přestupu nakoupit, bude mít 24hod možnost nakoupit hráče i po skončení přestupu, ale bude omezen částkou 3M za hráče.

Každé přestupové okno bude trvat 24 hodin

 

Odměny - výhra 500 000€ , remíza 200 000€

Postup - 1.liga: 5 mil € , Titul 8 mil € , sestup 2 mil €

- 2.liga: 3 mil € , Titul 6 mil € , sestup 1 mil €

Postupovat budou vždy nejlepší 3 v každé lize.

2 místo bude postup 4 mil + 2 mil za 2 místo.

3 místo - postup 3 mil + 1 mil za 3 místo.

V první lize se postupovat nebude ale odměny budou stejné jako kdyby se postupovalo.

 

ZÁPASY

Každá sezóna bude trvat cca měsíc.

Proto se hlašte ti, co víte že máte čas a nechodíte sem jen jednou za týden.

Každých 14 dní (cca) bude aukce, kde je možnost koupit jednoho hráče.

 

Pokud máte otázky ptejte se. Tohle je informace k lize, podle počtu zájemců se uvidí, jestli budou ligy dvě. Hlavně chci, aby každý kdo do této soutěže půjde znal 100%ně pravidla.

 

Znovu upozorňuji, kdo ještě FAN nehrál, musí pod článkem zanechat koment typu: mám zájem,pravidlům rozumím

Registraci spustím ve chvíli, kdy bude mít zájem hrát min. 10 hráčůProsím ptejte se v komentech...print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo

  

Registrace >
Ztracené heslo >


avataricon lukasxtreme1987 ,Mám zájem odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem hrát a je nás už 10 tak to spustíme?
avataricon TulinhoS10 ,- odpovědět trvalý odkaz
Bude se hrat ?
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Borci je mi to lito,ale letos FAN nebude,myslel jsem si,ze zajemcu bude mnohem vic,ale hlavnim duvodem je to,ze zanedlouho odjizdim na cca 14 dni pryc a pak budu dost casove vytizen.
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
7 7 7 7 7 7 29 16 32 tak to je škoda
avataricon smejkycz ,POZOR odpovědět trvalý odkaz
Borci,vyjadrete se mi pls,jestli budete mit zajem hrat FAN i v 9 lidech,diky 8
avataricon brazilie1 odpověděl(a) trvalý odkaz
Jestli bude malo hracu napis , me taky . Nekomu bod ukradnu 3 3 3
avataricon davesport79 odpověděl(a) trvalý odkaz
Já klidně i v osmi, aspoň nebudu devátý :)
avataricon Antii1207 odpověděl(a) trvalý odkaz
ja by som sa pridal tiez...pravidlam rozumiem
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Anti,ty jsi zatim neodehral ani jeden zapas v RL,pritom jsi sliboval nekolikrat,ze to nebude problem 2
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
ja zahrám určite
avataricon TulinhoS10 odpověděl(a) trvalý odkaz
Tak kdy to zacne
avataricon TulinhoS10 ,- odpovědět trvalý odkaz
Ja bych do toho sel jen me zajima kolik je sezon
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Jukni se na minule sezony,hralo se myslim az do jara cca 8
avataricon TulinhoS10 odpověděl(a) trvalý odkaz
Tak ja do toho jdu
avataricon briza01 ,Dotaz odpovědět trvalý odkaz
Mám jednoduchý dotaz, když se přihlásím do FAN budu povinen ji hrát celou dobu nebo stačí hrát poctivě tu první sezonu dokud neskončí a pak se rozhodnout jestli chci v další pokračovat? Jde mně o to, že se rozhoduji jestli se přihlásit a minule se to dělalo tak, že kdo pak po sezoně skončil, tak dostal postih a já nevím jestli mě to bude bavit, protože už minule jsem to měl takový na vážkách, každopádně minimáně tu první sezonu bych určitě odehrál už když bych se do ní přihlásil.

Díky za odpověď 8
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Tak byl bych rad,kdyby to bylo na vic sezon,na jednu sezonu to nema cenu briza.
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
ok beru na vědomí, dej vědět, kdy je eventuálně konec přihlašování kdybych se rozhodl hrát.
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
S tebou by bylo akorat 10 lidi,coz je min. limit ke spusteni,takze dej vedet at se vyjadri i ostatni,jestli budou mit zajem hrat v 10 lidech 8
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
Co se týče čísel hráčů, tak to bohužel nijak doložit nemohu, každopádně si jsem prakticky jist, že ten počet vzhledem k popularitě fotbalu jako obecně bude u FIFY větší. K tomu co mně tu chybí klidně můžu pár nápadů přihodit na snad vylepšení webu:
1) Propagace - ok o tom tady toho bylo napsáno už hodně, každopádně pokud je liga placená, tak se nedá čekat, že se sem hráči jen tak pohrnou ve velkém množství sami od sebe a v dnešní době sociálních sítí a navyšování podpor pro e-sporty (např. propojení reklamou s webem založeným na prodávání her to není zas tak nemožná věc)
2) FUT - to tu prakticky vůbec nefunguje a myslím, že je v tom velký potenciál jak získat nové hráče. Už jen to, že RL HUT je a RL FUT ani není něco napovídá. Navíc kdybyste z jedné z těch x třístovek vybraných nakoupili coiny, jako ceny do těchto pravidelných turnajů, tak si myslím, že se sem nahrnou hráči za vidinou možné výhry a poté "přelezou" i na normální turnaje. Jestli nechcete platit ceny jaks řekl OK, tak si sami mezi hráči vyberme každý třeba 3-5K za účast a hrajme teda o vlastní.
3) Články - nevím jak ostatním, ale já jsem si je vždycky rád přečetl a donutilo mě to na ten web kouknout s větší pravidelností. A tady je možností hodně - přes rozhovory s hráči, shrnutím ligy jak kdo dopadl, přes třeba případné nějaké krátké (ve 3 větách) dotazy na hráče o očekávání před sezonou ohledně umístění atd.
4) Zápis výsledků - dřív se zde zapisovali i střelci atd. teď to tu nefunguje. Mě osobně to ze začátku taky štvalo, každopádně pak jsem si na to zvykl a teď bych byl klidně zas pro. Jenže před sezonou PL ani nepadl dotaz na to, jestli je o to zájem. A to zdůrazňuji, že zápis výsledku zde na FIFU je mnohem lehčí jak na NHL a tam to funguje standartně a nikdo neřekne ani slovo, spíš naopak
5) Night cupy - nějaká pravidelnost toho by určitě neuškodila. Ideálně třeba každý první pondělí v měsící pokud na to není tolik času. Hráči s tím budou automaticky počítat když se řekne, že se to tak bude hrát a je to takový rychlý zpestření. Pořádat to o víkendu, jak se dělo v poslední době není příliš šťastné rozhodnutí, pokud je tu většina hráčů ve věku 18+ a tuto dobu tráví někde s přáteli na kalbě nebo s přítelkyní.
6) Liga národů - přijde mně to jako super model co se teď zavádí v přátelácích v reálném fotbale, tak proč to tu nezavést nafurt. Dejme tomu 4 skupiny po 5 hráčích, 2 hráči dycky sestup a 2 postup a prakticky 80% hráčů hraje neustále do posledního kola o postup výš/sestup níž.
7) MIX liga - bývala snad všude, prostě pravidelné celoroční souboje hráčů s top týmy, hrát třeba PL je hezký, ale jako hlavní ligu? Půlka hráčů je cca spokojena s týmy, druhá půlka nešťastná s hraním za nějaký Stoke city apod. a modlí se pomalu aby už soutěž skončila a příště si vylosoval něco lepšího.
8) Soutěž CZE/SVK - soutěž mezi Čechy a Slováky
9) Loterie - máte tu loterii tak ji využijte nějak zatraktivněním ať hráči sází a zajímají se víc. Jako odměna může být třeba přednostní výběr týmu v nějaké soutěži.
15 15 15 15 15 15
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
Neberte to prosím jako nějaké "hanění" webu nebo neúctu k tomu jak to zde funguje, spíš pár nápadů na případné zlepšení/zatraktivnění ligy, protože mám obavu, že s takovou nás tu za rok bude hrát sotva 20 pokud se něco nestane 8 8
avataricon Macek18 odpověděl(a) trvalý odkaz
Přesně jak píše bříza, není to nějaké haněni webu nebo neúcta k práci admina. Ale zlepšit to tu potřeba je. Je to tu takové suché. Jinak souhlasím s návrhy od břízy,myslím si, že pro zpestření pro nás všechny je to ideální
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
1)to ze se plati poplatek,to ja neovlivnim,jen tu adminuji,stejne tak co se tyce reklamy a propagace
2)podivej se kolik lidi hralo FUT loni,moc jich nebylo(jinak FUT turnaj samozrejme bude,jako kazdy rok)
3)pokud se podivas trosku do historie zpet,myslim ze clanku zas tak malo nebylo,kazdopadne kdyz chces vic clanku,muzes se toho chopit a ja to budu zverejnovat,to plati i pro ostatni,medailonky,clanky o soutezich atd.
4)co se tyce statistik,uz jsem to tu psal,nikdo z vas si nedovede predstavit,co je to za praci dat dohromady aktualni sestavy tymu ve vsech ligach co se tu hraji a ve finale tu ctu komenty jak je to otravne,ze to zdrzuje a plni lidi si ty stats i vymyslelo,takze asi tak
5)s night cupama je to slozity,ne kazdemu vyhovuje ten nebo ten den a uprimne,ani ja na to nemam moc casu,protoze u NC musim byt pritomen a byt v pozoru v pripade nejakych problemu,a kdyz se podivas na posledni pokusy o NC,byl problem sehnat hrace
6)liga narodu,popravde moc nevim o co jde,muzes mi napsat vzkaz o co presne se jedna?
7)mix liga-samozrejme muze byt,pokud bude zajem
8)tady nevim jak bys to chtel udelat,vzdy bude na jedne strane vic hracu
9)loterie - myslis asi sazeni na zapasy ne?To by se ale hlavne muselo vyuzivat doupe,coz se bohuzel nedeje
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
1) OK dejme tomu, každopádně to může sloužit jako zamyšlení pro někoho "nad tebou" pokud mezi vámi funguje aspoň nějaká interní komunikace
2) Stále si stojím za tím, že to má potenciál. Včera jsem se schválně díval do svého friend listu na PSku hráčů této ligy a víc jak 70% z nich mělo ve FUTku nad 60 zápasů , což značí že tento mód minimálně párkrát do týdne zapnou a hrají
3) Ohledně článků zde dělám možná "chytrého", bohužel píšu diplomku takže mám vlastního psaní dost, ale pokud mně to vyjde časově tak se tomu nebráním zde občas něčím přispět
4) To beru jako odpověď, chápu že je to časově náročná věc, která asi nepřináší tolik atraktivity
5) U night cupů si stojím za tím co jsem řekl, poslední turnaje probíhaly stylem, že se napsalo 2 dny předem jestli je zájem a odehrálo se o víkendu. Pokud by se o tom vědělo s předstihem minimálně týdne a hrálo by se ve všední dny tak by počet hráčů podle mě byl určitě vyšší
6) Nasazení týmů (hráčů) podle koeficientu (ratingu) do minilig. V praxi cca 4 ligy po 5 hráčích, 2 postupují a 2 sestupují, takže se každou tu sezonku obmění v každé minilize 4 z 5 hráčů a má to náboj protože každému o něco jde a ne jak třeba v ligách kde z 20 hráčů hraje 5 o bednu, dalších 5 o sestup a 10 hráčů je jen tak v klidném středu
7) Mix liga - muselo by se ale jednat o dlouhodobou soutěž jak PL, aby to tu trochu "rozvířilo" a ne jen turnaj na skupiny a následný pavouk
8) zvolíš dva kapitány, jeden čech a druhej slovák, ti si poté vyberou třeba 5 hráčů do týmu a hraje vždy čech vs slovák. Dá se hrát i stylem třeba Laver cupu, kdy za 1. kolo je jeden bod, za 2. kolo 2 body atd. To se dá mixovat různě
9) Jo zde jsem myslel sázení, to je zde asi trochu nešťastně udělané a nešlo by převést do praxe pokud to musí jít před zamluvený zápasy v doupěti a nejde to nějak "naházet" bez něj

Každopádně je potřeba neřešit "že to asi nepůjde/nemá cenu" pokud se tomu nedá šance a nevyzkouší se to. Nic se samo nikdy neudělá a pokud je trend hráčů klesající, tak nevidím důvod proč by měl momentálně stoupat pokud se něco nestane 8 8
avataricon davesport79 odpověděl(a) trvalý odkaz
Nápady dobré, či skvělé, každopádně pro Smejkyho časově nereálné, měli bychom mu případně nějak pomoct. Ještě jedna věc hraje v "pro". Za nedlouho končí fotbalové soutěže, budou dlouhé večery, při nevlídném počasí nikdo na výletech nebude, jsem si jist, že se aktivita zlepší, nicméně ty některé nápady bych realizoval.
avataricon Brndi ,- odpovědět trvalý odkaz
9 ludí ? ejha iba .... kde sú stálice ?
avataricon Macek18 odpověděl(a) trvalý odkaz
Celkově to tu nějak upadá.
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Ano,co se tyce aktivity tak upada,ale ja to borci moc neovlivnim,je to lidma.Vypada to,ze se FAN ani nerozbehne 7
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
Nj to iba ľudia sami .... Tak budú iné turnaje podľa záujmu
avatarjarinhoCZ odpověděl(a) trvalý odkaz
Tak jsem se tesil na tuhle soutez a ono neni zajem? Je to velka skoda... 32
avataricon Macek18 odpověděl(a) trvalý odkaz
Podle mě by to chtělo vymyslet celkové nějaký jiný koncept hraní soutěži, nějak to tady zpestřit, nalákat lidí. Tím nechci nějak kritizovat, jen poukázat na sekci NHL kde je spousty dlouhodobých soutěži a pořád co hrát. Samozřejmě pokud nejsou lidi tak je to špatné
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Však jestli máš nějaký nápad na zpestření tak sem s ním. Nemuzes srovnavat s NHL, kde je mnohem víc lidí. Pokud vidím, že aktivita v lize je hodně slabá (a liga je to nejvetsi lakadlo), ma podle tebe cenu vytvářet nové soutěže?
avataricon Cernigino odpověděl(a) trvalý odkaz
Na Facebooku je milion skupin kde píšou a hrajou lidi fifu je jich fakt hodně co trochu rozhodit reklamu a propagaci ligy?? Třeba by se zvýšil počet hráčů
avataricon Damiano odpověděl(a) trvalý odkaz
Tomu fakt nerozumim jak je to mozne vzdycky nas bylo 2x neno 3x vic fifari nez nhlkaru tech bylo vzdycky malo. Cele to nechapu zadny podobny web neni nebo alespon nevim jsou ta vyborne souteze tak co chteji ty lidi vic? Proc si tu Fifu kupujou teda? Sby hrali si singla to snad ne?! Jedine FUTko no
avataricon Macek18 odpověděl(a) trvalý odkaz
Pokud je někdo neaktivní a hlásí se do soutěží pak s tím nic udělat nemůžu. Klidně bych zúžil počet o ty, co nehrají a udělal jednu velkou ligu i s týmy z druhých lig, k tomu nějaký vedlejší ligy nebo turnaje a hráli by Ti co jsou aktivní a vědí, že to budou zvládat. Ti ostatní se přihlásí jen do jedné soutěže. V druhé lize mají kluci skoro odehráno a nic jiného tu pro ně na hraní není. Podle mě to tu není o počtu hráčů, ale o počtu soutěží. Poplatek se platí tak nevím proč toho tu neudělat více. On se vždycky někdo najde kdo se přihlásí a když ne, tak není problém registraci zrušit a soutěž nespustit. Myslím, že jedna hlavní liga o klidně 30 ti hráčích kde má každý 58 zápasu a pořád má co hrát a k tomu pro ty co chtějí a budou zvládat vedlejší soutěže udělat něco jiného je dobre řešení :-)
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
Marecek ako nápad dobrý žiaľ nerealizovateľné a to z dôvodu že tu nemáš 30 rovnakých tímov v jednej lige . Koncept ako napr 6 tímov z jednej ligy6 z ďalšej 6 z ďalšej a 6 z dalse je reálnejší mal by si 24 tímov +- rovnakej kvality dať to ako na 4 divízie . Každý by sa stretol v rámci divízie dajme tomu 3-4 krát to máš 15-20 zápasov z konferencie 1-2 krát to máš ďalšie 6 zápasov až 12 zápasov a z druhej konferencie by si mal s kazdym raz tj ďalších 12 zápasov . Najlepších 16 do PO a hrať o normálnu cenu a je liga aj zápasy a dlhodobo + bolo by to vyrovnané
avataricon Macek18 odpověděl(a) trvalý odkaz
Jako nějaký turnaj proč ne, ale hlavní liga ve fotbale by neměla být takhle kombinovaná, navíc myslím, že rozdíl týmů mezi spodkem 1.ligy a špičkou 2.ligy zase není tak velký. Navíc jsou tu borci, kteří dokáží konkurovat všem ostatním se Spartou nebo Lipskem, takže v tom bych problém neviděl. stejně jsou to jen spekulace, každopádně myslím, že něco s tím dělat je potřeba :-)
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
Jinak mezer tu vidím řadu, ale nechci být kritický, protože su rád aspoň za to, že se tu nějak hraje a děláte to ve svém volném času, což se musí ocenit 8
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Macek,pokud mas zajem,klidne ti sve misto prenecham,to je to mejmensi,uvidime jestli ovlivnis aktivitu nebo ne 2 Dalsi soutez k PL samozrejme bude uz brzy,spis jsem to myslel tak,ze driv bezelo tech soutezi mnohem vic,coz ted momentalne nema vubec smysl,kdyz vidim jak se sotva stihaji terminy v 1.PL.Nevim jestli je to i letosnim rocnikem,ktery se letos moc nepovedl a je to spis hokej nez fotbal 24 Jinak hrat jednu ligu s 30 lidma je podle me blbost,vetsinou maji ligy po 20 tymech,pak uz by byl rozdil v kvalitach tymu dost propastny.To same plati pro brizu,klidne ti sve misto prenecham 8 dejte mi hosi vedet 17
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
nikto nechce hrávať s 3,5* týmom je to normáne ked hráš napr proti united skus prehlavičkovať lukaku alebo ibru 5 preto by to bolo najlepšie nejako zlúčiť aby kvalita stúpala a nie ešte rozťahovať do nižších sútaží
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
to si radsej ludia zapnú online sezóny a budú postupovať divíziami ako sa hrať s 3,5* týmami 5
avataricon briza01 odpověděl(a) trvalý odkaz
Já už dělal admina 2x a znovu bych do toho nešel, proto říkám, že si vážím toho co tu děláte...Každopádně schovávat se za slova typu FIFA se nepodařila mně přijde nešťastné, počet fifa hráčů u nás je bezpochyby větší jak počet nhl hráčů, takže jde spíš o to jak zde jednotlivé sekce fungují. Nevidím důvod proč by to ve FIFA sekci zde nemohlo fungovat podobně jak v NHL sekci.
avataricon Rob_8_7_ odpověděl(a) trvalý odkaz
No jde především o to sem nějakým způsobem ty hráče dostat, napadá mě nějaké turnaje o ceny apod. Je fakt, že to tu upadá dost, taky už mě to netáhne jako dřív, ale to je možná s přibývajícím věkem a starostmi :) Nicméně nějaká propagace třeba na Fb na stránkách PS4 apod. by nebyla od věci. Lepší rada asi není. Ale to není Smejky nic proti tobě, administrujes to dost dobře a klobouk dolů, že na to mas občas nervy :)
avataricon smejkycz odpověděl(a) trvalý odkaz
Briza nevim kde jsi dosel k cislu,ze FIFA hracu je vic jak NHL,muzes to nejak dolozit?Jinak ja se za nic neschovavam,FIFA je letos proste spatna a tak to je.Co presne ti ve FIFA sekci nefunguje?Co se tyce k propagaci webu,muze se zapojit kazdy z Vas 8 Hrat o ceny zde nikdy nebylo prioritou(nedela to dobrotu).
avatarDamiao2424 odpověděl(a) trvalý odkaz
Zdravim ak sa mozem vyjadrit :)
Smejky sa moze aj potrhat tu je trosku v nevyhode lebo hlavna chyba neni v nom, on si svoju robotu robi dobre.
PROBLEM C.1 - opat vyssie startovne na sezonu. Nejake rozpravky o 1 pive mesacne atd to je blbost. Kazdy vidi tu sumu. A ta je vysoka dost. FIFA hracov je viac ako NHL a o dost. Videl som statistiky predaja. No treba si uvedomit aj ze hlavne hraju mladiství. A taky je rad ze naskriabe 70€ na fifu 50 € na plusko a este k tomu platit za hranie. To si radsej bude hrat Ultimate. Mali by byt v tom pripade nejake ceny, ale pridal by som aj ceny za aktivitu, dohratie a nie len pre tych najlepsich. To je tiez kontraproduktivne.
PROBLEM C.2 - Toto hovorim za seba napriklad. Cas.Je tu doupe a pouziva ho minimum ludi. Pamatam si ako ked to tvorcovia spravili sa hrala NHL liga. Absolutne za minimum casu sa dala odohrat liga. Lebo krasna dohoda vsetko. Minulu sezonu tu mna jedna sezona stala kopec casu cakania, dohadovania sa, skusania ci niekoho najdem na chate...preto som s tym aj skoncil a hram FUT a pohoda.
TAKZE VIAC POUZIVAT DOUPE, NAUCIT SA
PROBLEM C.3. Nejaku tu superligu ako sa tu navrhuje by som skusil. To nieje vobec zly napad a treba skusit zariskovat restartovat sekciu.

A smejky nechcem byt admin 2
avataricon Rendy008cz ,- odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem a rozumím
avataricon NoBrainer ,. odpovědět trvalý odkaz
tak to je super! mám velký zájem a rozumím
avataricon Damiano ,- odpovědět trvalý odkaz
Mam zajem to je jasny nejlepsi soutez 1 20
avataricon Secundus4884 ,- odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem 25
avataricon Deracek ,- odpovědět trvalý odkaz
Mam zajem a vse goumu
avataricon Macek18 ,- odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem, pravidlům snad rozumím 25
avataricon davesport79 ,- odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem
avatarjarinhoCZ ,Yes odpovědět trvalý odkaz
Mám zájem...
avataricon Brndi ,- odpovědět trvalý odkaz
Mám záujem hrať 2 konečne

ico  ico  ico
Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.
0:34 icon NHL1999: Taktez
0:33 icon GordieHowe: dik, at se dari
0:24 icon lukasxtreme1987: Tulinho dáme 1.OP?
0:15 icon GordieHowe: j. pozval jsem
0:14 icon NHL1999: Dáme odvetu
23:52 icon NHL1999: Nejdřív mě potvrď pratelstvi
23:50 icon GordieHowe: jojo. tak pozvi
23:50 icon NHL1999: Chápu neboj budeš teda hrát nebo ne
23:50 icon GordieHowe: jinak muzeme dat
23:49 icon GordieHowe: Chapes princip doupete?
23:49 icon Brndi: dohram sezonu
23:49 icon NHL1999: Gordie dáš sl
23:48 icon NHL1999: Gordie howe má sice doupě ale není tu
23:47 icon NHL1999: Jestli chcesctak mužem ještě oba udělat restart ps a zkusit to znovu a naposledy
23:45 icon NHL1999: Jak nás to vyhodilo
23:45 icon Brndi: tiež stahovalo
23:45 icon NHL1999: Napsalo mi to že nemáme vyrovnané soupisky
23:45 icon NHL1999: Jj a tobe
23:44 icon Brndi: a tbe stahovalo nové supisky ?
23:43 icon NHL1999: Ahoj no
23:41 icon Brndi: tak si dnes nezahrame . tak sa maj teda zatail
23:41 icon NHL1999: Hmm tak nic no
23:41 icon Brndi: spojenie se souperm bylo straceno 8
23:41 icon NHL1999: Píše mi to taky co tobe
23:41 icon Brndi: niekde v ea je galiba 1
23:41 icon NHL1999: Pozval jsem
23:40 icon NHL1999: Ještě zkusím já pozvat
23:40 icon Brndi: to isté váš super opustil zápas 1
23:39 icon NHL1999: Teďka až se přihlásí a tak pozvi
23:39 icon NHL1999: No protože jsem tam ještě nebyl
23:38 icon NHL1999: Takže až budeš tak mě pozvi už tam jsem
23:38 icon Brndi: mne to stale vipísalo hlasku že si sa odpojil
23:38 icon NHL1999: Už to slo akorát jsem ještě nebyl ve fife
23:37 icon Brndi: asi ea sa nudí sklusim celé psklo restart ked nepojde dame inokedy
23:36 icon Brndi: ok
23:35 icon NHL1999: Už to slo pozvi ještě jednou
23:34 icon Brndi: pozval som skus na pojiť
23:33 icon NHL1999: Zkusím ještě naposledy restart
23:32 icon Brndi: nepustima ani napojiť sa 1
23:31 icon Brndi: 8
Sun 1.Primera Division PS4 Termin nedal: Cernigino,Rendy a Lukenema.Vsichni s omluvou,ale kone...
Sat 1.Primera Division PS4 Já úplně zapomněl, že je dnes termín a chybí mi jeden zápas Omlouv...
Sat 1.Okresní přebor PS4 Blokujte potrebuju ...
Sat 1.Okresní přebor PS4 Borci,bohuzel po posledni aktualizaci maji nektere tymy 3*.Nechci t...
Sat 1.Okresní přebor PS4 Okresni prebor spusten,muzete zacit hrat,pozor na terminy
Sat 1.Primera Division PS4 Dneska nebudu dispozici.smejkymu jsem psal. Zítra v neděli tu budu ...
Fri 1.Okresní přebor PS4 Tak me dej kašiwa r...
Fri 1.Hrajto Superliga PS4 Užijte si turnaj vypada to dost zajimavě :) těšim se na 2.ročnik sn...
Fri 1.Primera Division PS4 Cernigino,Briza kdy budete ... napište mě čas a den ja se přizpusob...
Fri 1.Primera Division PS4 opat apelujem, lukenema, kindo, rendy, diamant, kedy tu budete aby ...