ico
ico
Jméno
Heslo  
Zaregistrovat se »Zapomenuté heslo »
Kategorie: Soutěže, turnaje, ligy FIFA, Medailonky

Medailonek - Tacudo

Medailonek - Tacudo

Opět tu máme příjmný rozhovor se stálicí Fify domény


Ahoj tacudo, vítám tě u nás v redakci! Na úvod nám napiš pár vět o sobě

Ahoj, zdravím Tebe i všechny pařmeny na hrajtu. Mé skutečné jméno je Radim Simerský, je mi 39 let, mám manželku Danielu a šestiletou dcreru Gabrielku. Společně bydlíme v menším městečku Valašské Meziříčí, kde jsem se také narodil. Vystudoval jsem střední průmyslovku ve ValMezu a poté jsem narukoval na rok na vojnu do Mikulova a následně do Hranic na Moravě. Po vojenské službě jsem začal pracovat v jedné stavební firmě na pozici technika a po pár letech strávených v této firmě jsem se postupně vypracoval až na pozici projektového manažera, což je mé současné zaměstnání.

Jaké jsou tvé koníčky?

Když pominu mou rodinu, která je nezbytnou součástí mého života, tak mezi koníčky patří téměř všechny sportovní činnosti, rocková hudba (občas si zahraji i na elektrickou kytaru) a taky si rád zajdu s kamarády na pivko. Mezi mé nejoblíbenějšími sporty patří jednoznačně fotbal a tenis. Fotbal jsem měl rád vždy, nicméně po vleklých problémech s kotníky se mu věnuji už pouze jako divák . Ze zdravotních důvodů mi nezbylo nic jiného, než si najít nějaký bezkontaktní sport a tak jsem se začal učit hrát tenis. Momentálně u nás hraji přes deset let amatérskou tenisovou ligu a občas si vyjedu zahrát nějaký amatérský turnaj. Z ostatních sportovních aktivit mám velice rád: badminton, bowling, fitko, horské kolo, lyže, brusle, a když mám čas i chuť tak se jdu občas i proběhnout. S rodinkou docela často chodíme na turistické výlety, ale také někdy lenošíme na dovolených u moře.


Fuu pekne jsi se rozpovidal :)  jak jsi se dostal na web?

Ani si pořádně nepamatuju, ale myslím, že to byla spíše náhoda. Brouzdal sem po netu a pátral po nějakých stránkách na online hraní. Když jsem objevil hrajto, hodně se mi to zalíbilo a hlavně z počátku tady byla skvělá parta. Škoda že už tady nehrají borci jako Adis a spol.

Njno lidi stárnou a mají jiné priority... je to škoda, kdyby bylo více hráčů, tak by to bylo super... Jak jsi přišel ke své netradiční přezdívce?

Tato přezdívka vznikla někdy před 30 lety na základce, kdy v TV běžel seriál o čarodějovi Čáryfukovi, jehož společníkem byla vždy ropucha zvaná Touchwood. Jeden můj dobrý spolužák mě tehdy ze srandy řekl Tačude a ostatní se toho chytli. Na hrajtu jsem poté jen poupravil nick Tačud na Tačudo - ať to vypadá trochu fotbalově :)

Jak hodnotíš letošní ročník?

Já si v každém ročníku najdu mnoho kladů i záporů, takže i tento ročník beru docela v pohodě. Vím, že mnoho hráčů na tento ročník nadává, ale to je a bude každý rok stejné (prostě každý má jiný náhled na věc). Já osobně to beru pořád jako hru, takže se nad některými drobnostmi raději ani nepozastavuji – jednou pomůže EA mě a podruhé zase někomu jinému

Přesně tak. Mas nějaký nápad, jak vylepšit web a přilákat tak nové hráče?

Jelikož jsme v takové době, ve které jsou peníze „až na posledním místě“, tak si myslím, že nové hráče by přilákaly snad jen turnaje o pořádné ceny. Takže možná cesta k přilákání nových hráčů je pokusit se sehnat sponzory a udělat nějakou reklamu na turnaje o ceny. Teď jsem narazil na nějaký online turnaj o ceny, který byl sponzorován a počet hráčů byl obrovský – prostě peníze hýbou světem. Osobně se mi líbí nový systém rozdělení skupin po osmi, které hodnotím určitě kladně (rychlejší průběh jedné sezóny, vyrovnané týmy, možnost postupů a sestupů). Perfektní zábava bývaly i night cupy, ale momentálně je problém ten, že hráči buď nemají čas pařit celý večer (jako já) nebo hrají FUT online a.t.d. Každopádně pokud bude a budu mít čas, určitě si rád zahraji. Hodně mě na webu také mrzí chování některých jedinců, kteří nerespektují rozhodnutí adminů. Když admin udělá nějaké rozhodnutí, které je nezbytné pro další fungování, tak ne každý hráč uzná chybu a naopak se cítí dotčený a jsou z toho velmi nepěkné diskuze. Tito hráči si vůbec neuvědomují, kolik „špinavé práce“ musí admin vykonávat.


S kým na webu si rád kopneš a kdo je naopak tvůj neoblíbený soupeř?

Velice rád si zahraji s každým, kdo nemá po zápase nějaké blbé připomínky či nemístné poznámky. Vyloženě neoblíbeného soupeře nemám, protože to bych tady musel napsat minimálně polovinu hráčů, kteří jsou lepší než já. Každopádně podle dlouhodobých výsledků jsou tady špičky např. Asgard, Cigi, Pierko, Briza, Macek a další proti kterým jsem na hřišti většinou do počtu. Já osobně jsem rád, že se na můj věk ještě aspoň trochu držím někde uprostřed tabulek, i když je to rok od roku těžší - prostě mladí nás pomalu ale jistě melou.

Chtěl by jsi něco vzkázat hráčům či adminum webu?

Hráčům bych chtěl vzkázat asi jen tolik: hrajte v klidu (ovladače jsou drahé), berte vše s rezervou (nervy máte jenom jedny), více na webu komunikujte (vyhnete se neplnění termínů a zbytečným nedorozuměním), no a v neposlední řadě se pokuste nalákat další hráče, ať je tady rozsáhlejší komunita plná dobrých a kvalitních hráčů. Adminům bych chtěl především poděkovat za vše co pro hráče dělají, ať už dříve Gagne, Smejky a teď ty Fidzo. Všichni admini tady odvádí skvělou práci, kterou někteří hráči bohužel moc neocení nebo možná netuší co to obnáší. Každopádně tobě Fidzo i celému realizačnímu týmu přeji pevné nervy a pevně doufám, že tento web bude i nadále součástí skvělé herní komunity pro pařany FIFY a NHL. Taky ti děkuji za to, že jsem tady mohl oficiálně vyjádřit své pocity a názory. Snad jsem někoho nepohoršil nebo naopak nepřechváli :) Takže už mě celkem znáte, tak mě nechejte občas vyhrát  :))


Jelikož jsi Fanda fotbalu, tak jsi jistě sledoval letošní MS. Komu jsi fandil, kdo té překvapil, kdo naopak zklamal a který hráč se ti nejvíce líbil?

Na leošním MS jsem fandil jako každoročně Argentině a Anglii. Letos jsem přál i černým koňům z Belgii. Překvapila mě určitě prohra Španělů s betonářema z Ruska. Velmi sympatický výkon předvedli Japonci proti Belgii. Pár zápasů jsem sledoval i na dovolená na Rhodosu (žena moc nadšená nebyla :)), teda hlavně zápas Argentina : Francie - moje nervy :). Největším zklamání bylo asi Německo (jak se nedaří Bayernu, nedaří se Německu :))) Každopádně letos byla Francie skvělá a Mbappé byl k nezastavení a pro mě nejlepší hráč. Chorvatům jsem ve finále moc nevěřil, proto jsem měl jasně vsazeno na Frantíky. Doufám, že se i náš nároďák konečně probudí a že budeme moct opět fandit i našim na těchto velkolepých akcích. To přeju i sousedům ze Slovenska

Chtěl by  jsi na závěr ještě něco napsat?

Jinak bych chtěl ještě prozradit, že mé oblíbené týmy od malička jsou: Španělsko Barca, Anglie MaN. UTD, Itálie Juve a Německo Werder. A jelikož jim fandím od malička, tak nikdy jinak (i když u werderu popravdě ani nevím proč mi kdysi utkvěl v paměti). Trochu mě štve, že už na hraní nemám tolik času jako dříve, jelikož kvůli mému povolání hodně cestuji po zakázkách (nejčastěji jsem v Brně) a když jsem doma, tak se věnuji pokud možno rodince. Naštěstí mám velmi tolerantní ženu a hodné dítě, takže stíhám i mé oblíbené aktivity: FIFU, PIVO, TENIS a ostatní sportovní aktivity
print Formát pro tisk

Komentáře rss


avatarberis83 ,- odpovědět trvalý odkaz
Pekne cteni. Taky preji vsechno nejlepsi zde i v zivote 17 22
avatarbriza01 ,- odpovědět trvalý odkaz
Hezkej rozhovor, ať se daří jak v osobním, tak i FIFA životě 8 34 8

ico  ico  ico
Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.
Wed shatry78: Jsem tu dnes po X letech chce někdo zahrát
Mon Pokec20: To to tady fakt tak uvadlo? :)
Tue 1.Welcome Cup PS4
Mon 1.Welcome Cup PS4
Sun 1.Welcome Cup PS4 Můžete hrát borci
Thu 1.Welcome Cup PS4 Borci nemáte nějaké známé? 4 lidi je strašně málo...
Tue Poplatky na sezónu 2020/2021 | 300, cena je jednotná a na webu muzes hrat vše co budeš ...
Mon Poplatky na sezónu 2020/2021 | takze je...
Sun 1.OV-85 PS4 zomrelo to asi
Wed 1.OV-85 PS4 Pánové má smysl nějak pokracovat?
Wed 1.OV-85 PS4 Nalim ty sa buď obhaj, keď máš vôbec ako, alebo to nechaj tak. Vkuse opakuješ ...
Thu 1.OV-85 PS4 Chtělo by to si udělat jiný chat jinak to můžete zabalit tady