Zdroj: http://fifa.hrajto.com/fifa-18.a518.html  •  Vydáno: 14.9.2017 14:00  •  Autor: smejkycz

Sezóna s FIFA 18

Vše co nás čeká v nové sezóně s FIFA 18 najdete uvnitř článku

Vážení hráči,

sezona s FIFA 17 nám utekla jak voda, pojďme se tedy společně podívat co nás čeká v té nové s FIFA 18.

 

Poplatky - všechny soutěže zde na hrajtu pro PS4 a XONE (kromě rating ligy) jsou placené! Vše o poplatcích najdete zde: http://fifa.hrajto.com/poplatky-na-sezonu-20172018.a515.html

Nováčkům doporučuji důkladně projít záložku tutoriály, kde najdete vše potřebné k hraní zde na webu. Pokud Vám i tak nebude něco jasné, stačí mi napsat vzkaz a nebo se zeptat v chatu, kde Vám někdo zkušený určitě rád poradí.

 

POZOR! Vzhledem k tomu, že sekce XONE v minulé sozoně dosti hráčsky a i herně upadala (nedohrávání soutěží včas atd.), bylo rozhodnuto, že soutěže pro XONE se rozjedou pouze v případě, že min. počet hráčů bude 10!

 

Harmonogram soutěží:


Welcome Cup - začne se opět klasicky a to tradičním Welcome Cupem. Tento turnaj bude hlavně o otestovaní nových hráčů, jejich připojení, chování a aktivitě. Tento turnaj si může zahrát každý hráč i bez poplatku, na další soutěže už musí být poplatek uhrazen.

Liga - následovat bude hlavní ligová soutěž, letos začneme Anglickou ligou, dále bude následovat Špnělská a dál se uvidí. Postupně se v hlavních ligách podíváme do cca 5 destinací.

Fifa Ultimate Tým - tento oblíbený herní mód nemůžeme vynechat, tudíž se můžete těšit na plno turnajů.

Fantasy liga - zde visí ještě otazník, vše závisí na tom, zda se najde někdo, kdo by mi pomohl s fungováním této soutěže (hlídat přestupy a hlavně peníze), pokud by měl někdo zájem, pište mi do zpráv, musí to být ale někdo na koho je spolehnutí!!! Jestli se FAN rozjede, vyjde ještě samostatný článek, kde se všichni dozvíte vše podstatné.

Dále samozřejmě nebudou chybět různé doplňkové turnaje jako je Mistrovství, Liga mistrů, Night cupy, Fofr ligy a možná i ligové poháry. Vždy budete včas informováni, kdy se daná soutěž rozběhne v samostatném článku zde na webu.

 

Myslím, že se máte všichni na co těšit a nudit se určitě nebudete.

Váš tým HRAJTO.COM