Zdroj: http://fifa.hrajto.com/fifa-18.a522.html  •  Vydáno: 27.10.2017 10:33  •  Autor: smejkycz

Fantasy League - START a PRAVIDLA

Vše o spuštění FAN ligy a pravidlech uvnitř článku

Zdar Plejeři,

právě nadešel čas na rozjetí Fantasy ligy. Níže si zrekapitulujeme o čem FAN liga vlastně je a jaká má pravidla.

Předem bych chtěl všechny zájemce o fantasy ligu upozornit, že tato soutěž je trochu jiná než klasická liga a proto si prosím pozorně přečtěte celý článek a hlavně pravidla a koncept, ať víte, do čeho jdete. Liga poběží dlouhodobě, proto bych byl rád, ať se registruje jen ten, kdo bude mít čas hrát!


Většina z Vás co jsou zde na webu Fantasy ligu určitě zná a někteří se ji i aktivně zúčastnili. Bohužel během hraní ligy se rozmohl mezi hráči jeden nešvar a to nařčení z úmyslného vylepšování hráčů (tzn. navyšování jeho herních atributů) a kvůli tomu došlo k ukončení této skvělé soutěže. Nebudu se teď rozepisovat o tom jestli se tato nekalá věc opravdu děla nebo to bylo jen tím, že někteří hráči hůře snášejí prohry. Každopádně bych chtěl tomuto předejít a jelikož PS4 má tu skvělou vlastnost pořizovat screenshoty ze hry, bude povinnost před každým zápasem pořídit screen sestavy jako důkaz pro případný spor (díky jarinho za tip). Já však věřím, že ten kdo se rozhodne zaregistrovat bude tuto soutěž hrát fér a o výsledcích rozhodne jen jeho um a manažerské schopnosti. 

POZOR! JAKMILE SE ALE NAJDE NĚKDO, KDO NAŘKNE SVÉHO SOUPEŘE Z PODVODU, BUDOU POVINNI MI OBA POSLAT SCREENY SESTAV A POKUD SE PROKÁŽE PODVOD, BUDU TO TRESTAT NEMILOSRDNÝM VYŘAZENÍM Z LIGY A MYSLÍM ŽE ZA TU OSTUDU TO SNAD ANI NESTOJÍ.

Byl bych rád, aby se registroval jen ten, kdo je opravdu aktivní, protože soutěží bude dost. Jelikož je zde zvykem, že se skoro každý regne do nějaké soutěže aniž by si přečetl oč jde, budu po Vás požadovat pod tímto článkem koment typu - mám zájem,pravidlům rozumím (týká se pouze nováčků!), ostatní matadoři napíší jen že mají zájem hrát.

Níže naleznete návod a vše potřebné k hraní, za což moc děkuji gagnemu .-)

 

PRAVIDLA

- Začíná se s 2* týmy, každý má základ 50 milionu €. K tomu si je možno připočíst vaše odměny za zápasy - 500 tisíc za výhru a 200 tisíc za remízu. S touto hotovostí pracujete jak je libo ,je to vše jen na Vás .

- Následně proběhne úvodní draft

- Pořadí draftu určí historická tabulka na webu , tedy nejhorší hráči berou jak první.

- Každý si vybere první tři hráče do svého tým. Legendy musí po celý čas nastupovat v základu a musí odehrát min. poločas!!!

- Každý hráč si vybere v draftu libovolného hráče s maximálním overallem 83 , libovolného brankáře s maximálním overallem 83 a jednu z legend (seznam legend bude k dispozici při úvodním draftu).

-  Soutěž bude rozdělena do více lig (bude záležet na počtu hráčů) a mezi něma se bude postupovat a sestupovat. Za výhru, remízu, postup, titul i sestup budou finanční odměny.

-  Každý manager má k dispozici budget se kterým bude pracovat. Vždy v přestupním oknu může nakoupit jednoho hráče v aukci. Aukci vysvětlím níže.

-  Soutěž se tak bude hrát na vlastní soupisky! Každý hráč si nastaví svůj tým a s ním bude nastupovat. Žádné podvody, opakuju ty tři hráče z úvodu výběru!!!

 

AUKCE

Internetová databáze hráčů - http://www.transfermarkt.de/ má informace o tržní hodnotě hráčů a tou se budeme řídit. 
Každý začne s bankem 50 milionů €.  Na stránce si najdete hráče a na pravo máte tržní hodnotu viz.:
http://www.transfermarkt.de/tomas-rosicky/profil/spieler/132.

Jméno hráče tak napíšete do komentáře pod příslušný článek. POZOR!
Neznamená to že je Váš, Každý hráč má 3 příhozy každé přestupové okno. Má možnost tak přihodit na hráče o který má zájem někdo jiný. Nebo si radši příhozy nechat na svůj výběr. Napsaní jména je už bráno jako první příhoz. Proto pozor aby jste neskončili bez nákupu. Výše příhozu je na každém z Vás a jeho budgetu.

Poslední platný příhoz na hráče, na kterého bude přihazovat více zájemců bude 5min před koncem přestupu. Jelikož systém zobrazuje jen hodinu a minuty a přestup bude končit např. ve 12hod, bude platit čas 11,55hod! Kdo nestihne v čase přestupu nakoupit, bude mít 24hod možnost nakoupit hráče i po skončení přestupu, ale bude omezen částkou 3M za hráče.

Každé přestupové okno bude trvat 24 hodin

 

Odměny - výhra 500 000€ , remíza 200 000€

Postup - 1.liga: 5 mil € , Titul 8 mil € , sestup 2 mil €

- 2.liga: 3 mil € , Titul 6 mil € , sestup 1 mil €

Postupovat budou vždy nejlepší 3 v každé lize.

2 místo bude postup 4 mil + 2 mil za 2 místo.

3 místo - postup 3 mil + 1 mil za 3 místo.

V první lize se postupovat nebude ale odměny budou stejné jako kdyby se postupovalo.

 

ZÁPASY

Každá sezóna bude trvat cca měsíc.

Proto se hlašte ti, co víte že máte čas a nechodíte sem jen jednou za týden.

Každých 14 dní (cca) bude aukce, kde je možnost koupit jednoho hráče.

 

Pokud máte otázky ptejte se. Tohle je informace k lize, podle počtu zájemců se uvidí, jestli budou ligy dvě. Hlavně chci, aby každý kdo do této soutěže půjde znal 100%ně pravidla.

 

Znovu upozorňuji, kdo ještě FAN nehrál, musí pod článkem zanechat koment typu: mám zájem,pravidlům rozumím

Registraci spustím ve chvíli, kdy bude mít zájem hrát min. 10 hráčůProsím ptejte se v komentech...