Zdroj: http://fifa.hrajto.com/fifa-18.a531.html  •  Vydáno: 9.1.2018 11:18  •  Autor: smejkycz

Superliga - info o nové soutěži

V přípravě nová soutěž, více uvnitř článku

Zdar Borci,

 

chtěl bych na podnět některých z Vás rozjet novou soutěž s názvem Superliga a níže Vám popíšu koncept celé soutěže. Liga by byla pro 16 hráčů s tím, že by místo v ní určovala tato kritéria:

Přednost budou mít hráči bez trestů, dále pak budu postupovat podle počtů trestů od začátku této sezony a taky o jaké tresty se jednalo, dále bude rozhodovat o tom kdo se dostane nebo nedostane do ligy kvalita hráče (kterou uvidím v administraci, to jsou body ze všech soutěží tady na hrajtu, které počítá systém).

Soutěž by se hrále na dvě divize po 9 hráčích. Každý by s každým odehrál 2 zápasy.

Po skončení této fáze soutěže by se hrálo tak, že první 4 hráči z každé skupiny postoupí do skupiny, kde se bude hrát o PO (každý s každým 2 zápasy ve skupině, PO se bude hrát od semifinále).

Hráči na 5-6 místech + náhradníci na které se nedostalo místo si zahrají baráž o setrvání v této soutěži, hráči na 7-8 místech vypadávají ze superligy a dostanou šanci se dostat zpět až v další baráži. Samozřejmě také bude záležet, kolik lidí bude mít zájem tuto soutěž hrát.

 

Co se týče týmů, viděl bych to na nej 3 týmy z každé ligy (Anglie, Španělska, Německa a Itálie) + 2 týmy z Francie a 2 týmy z Portugalské či jiné ligy . Takto by zhruba soutěž měla vypadat, pokud by k tomu někdo něco měl, nějaký nápad na vylepšení, dejte vědět do komentů pod tento článek.

 

Děkuji hráči brazilie1 za pomoc a podrobný popis soutěže.