Obecná Pravidla Soutěží

1. Domlouvání zápasů

Zápasy si můžete domlouvat přes jakékoliv komunikační kanály na kterých se shodnete - sociální sítě, telefon, konzole, chatbox webu, apod.

2. Hraní zápasů

Každý hraje stanovený počet zápasů základní časti dle programu uvedeného v Schedule Nemusíte hrát postupně podle pořadí! Vždy uveďte ID zápasu před hrou, aby bylo oboum aktérům jasné, jaký zápas hrajete. Zároveň si ověřte, jste-li domácí či host.

2.1. Nespojení hry

Nemohou-li se dva hráči spojit, řídí se následujícím postupem: - hráči si u sebe ověří nastavení konzole - zkusí to v jiný termín - zkusí prohodit domácího a hostujícího (musí souhlasit oba) - zkusí spojení přes týmovou hru (musí souhlasit oba) Pokud se spojit nelze a prokáže-li se, že hráč má problémy se spojením s více protihráči, bude se zvažovat kontumace zápasů (bude-li se jednat o problém čítající celkově max. 6 zápasů). Jednalo-li by se o více jak 6 zápasů, bude hráč vyloučen z ligy, pokud se nebude snažit vyřešit problém s konektivitou.

2.2. Lagování hry

Hráči se domluví na ukončení rozehraného zápasu. Pokud padli již góly, skore se přenese do opakované hry, nedomluví-li se hráči jinak. Hráči se pokusí odehrát zápas znovu v nejbližším možném termínu. Pokud je problém s laggy u hráče a tato věc se bude opakovat, tak všichni admini zkusí zápas s dotyčným hráčem a rozhodnou se, jak dál postupovat (podle toho zda se jedná o nehratelné nebo mírné lagování při hře).

2.3. Spadnutí hry

Pokud zápas spadne bez zjevného zásahu hráčů (problém s EA servery, výpadek dodávky elektrického proudu, výpadek internetového připojení, apod.), tak se zápas dohrává okamžitě poté případně v nejbližším možném termínu. Hráči se domluví na dohrání zápasu takovým způsobem, aby bylo odehráno celkem 90minut základní hrací doby!

2.4. Vypnutí hry

Pokud hráč vypne zápas prokazatelně sám - např. po předchozích nadávkách soupeři, nastává podmíněné vyloučení hráče z ligy. Hráč, který je již v té době na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči - PSN zprávy, ICQ, apod.)

2.5. Zápas

Během zápasu je zakázáno psát soupeři zprávy na psko!!

3. Zápis výsledků

Výsledky se posílají přes webový formulář k dané lize. Výsledek posílá vítěz, pokud se hráči nedohodli jinak. Hráči si musí zkontrolovat správnost výsledků na webu a danný zápas potvrdit! Až pak je výsledek zapsán do tabulky!

3.1. Zadávání zápasu na web

Zápas se musí zadat co nejdříve po odehrání přes webový formulář, nejlépe po ukončení zápasu!

3.2. Potvrzení zápasu

Potvrzení zápasu musí proběhnout nejpozději do 24hodin od zadání zápasu!!!

4. Komunikace

Když budete mít jakýkoliv problém,nápad či trápení, tak neváhejte a napište soukromou zprávu adminovi, který dannou soutěž řídí! Vše je o komunikaci, na kterou bereme zřetel!!!

5. Nesportovní chování

Pokud hráč nadává adminům, či soupeři, zesměšňuje, nadává hráči za jeho způsob hry, je podmínečně vyloučen z ligy. Hráč, který je již na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě. (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči - PSN zprávy, ICQ, apod.)

6. Nesplneni terninu

Dodrzovani terminu je zaklad, pro hrani na webu

7. Nedohrani souteze

Jakekoliv nedohrani souteze se tresta! At uz jde o vymenu dobrovolnou ci ne