ico
ico
Jméno
Heslo  
Zaregistrovat se »Zapomenuté heslo »
Kategorie: Nováčci

Tresty v soutěžích

Tresty v soutěžích

Vše o trestech v soutěžích zde v článku, všichni povinně přečíst!


Zdravím všechny hráče HRAJTO.COM,

jelikož se mezi námi najdou pořád hráči, kteří ne vždy plní termíny včas a nebo dokonce nedohrají soutěže do konce, máme tu menší shrnutí trestů, které Vás mohou během hraní potkat.

 

TRESTY V SOUTĚŽÍCH:

Nedohrání ligy bez omluvy a komunikace: červená karta a zákaz hraní do konce sezony(sezona se bere jako jeden rok)

Nedohrání ligy s omluvou: žlutá karta a zákaz hraní na 6 měsíců

Nedohrání ostatních soutěží bez omluvy a komunikace: žlutá karta a zákaz hraní na 3 měsíce

Nedohrání ostatních soutěží s omluvou: mříž a zákaz hraní na 1,5 měsíce

Při nedohrání více soutěží najednou se tresty sčítají!

 

Nesplnění termínu v jakékoliv soutěži: zde se bude přihlížet k tomu, kolik bude chybět zápasů do termínu a zda se hráč omluvil či neomluvil. Pokud to bude první prohřešek, buď se bude řešit domluvou a nebo hráč dostane mříž a trest v podobě horšího týmu v další soutěži, do které se přihlásí. Pokud by hráč nestíhal následující termín, trest se zpřísní a dotyčný dostane zákaz do další soutěže do které se přihlásí.

 

Tresty za nedodržení doupě: pokud hráč nedorazí na doupě a předem se neomluví, automaticky dostane mříž a trest v podobě horšího týmu do další soutěže kam se bude registrovat. Platí jak pro zakladatele doupě tak i pro hráče co si někoho v doupěti zarezervují! Pokud by hráč opakovaně nedodržel doupě, trest se zpřísní na zákaz hraní další soutěže, do které se bude registrovat. Doufám, že toto opatření dopomůže k tomu, aby nikdo nemrhal zbytečně časem ostatních hráčů.

 

Tresty za zapsání výsledku bez odehrání: červená karta a zákaz hraní do konce sezony. Bohužel pořád se tu najdou i tací hráči, kteří jsou schopni se domluvit se soupeřem a zapsat výsledek zápasu bez odehrání. Uvědomte si prosím, že tak poškozujete regulérnost celé soutěže !Proto na Vás apeluji, pokud budete osloveni soupeřem o zapsání výsledku bez odehrání, ihned mě informujte, protože takovéto podvody tu nechceme a budeme je tvrdě trestat! Může se to totiž stát i Vám, že nakonec nepostoupíte v nějaké soutěži na úkor těchto podvodníků. Pokud prostě nestíháte nebo se nemůžete se soupeřem spojit, informujte admina dané sekce a řešte to s ním, stát se to může a trest, který dostanete je mnohem menší než za zapsání výsledku bez odehrání.

 

Trest za vědomé hraní na ofline soupisky a vylepšování hráčů: okamžitá kontumace zápasu, při opakovaném porušení mříž a zákaz hraní na 3 měsíce

 

Poslání pozvánky do zápasu, které neodpovídá nastaveným pravidlům soutěže (hrajeme na poloasistované ovládání, online soupisky a rychlost hry normální): pokud soupeř zjistí, že pozvánka neodpovídá nastaveným pravidlům, zápas vypne a upozorní na to hráče, který pozvánku poslal. Pokud by někdo opakovaně zval do zápasu na jiná nastavení než se má hrát, bude potrestán!

 

Komunikace v chatu: pokud se bude někdo v chatu vyjadřovat vulgárně nebo urážet soupeře, dostane zákaz psaní do chatu na 24hod. Platí i pro vytečkovaná slova! Při opakovaném porušení se zákaz psaní prodlouží na 48hod a tak dál.

 

Trest za nepotvrzení výsledku do 24h: pokud hráč nepotvrdí výsledek v daném časovém úseku 24h od zapsání, dostane varování. Při druhém porušení už to bude s trestem. Hráč dostane mříž a horší tým v další soutěži.

 

Trest za špatné vyplnění statistik ze zápasu (týká se ligových soutěží): oba soupeři mají povinnost udělat si screen statistik ze zápasu (v případě,že by jeden zapomněl)! Statistiky zapisuje vždy hráč co vyhrál zápas a soupeř tyto údaje překontroluje a pokud najde nesrovnalost, upozorní zapisujícího hráče. Pokud někdo zapíše špatně stats a soupeř zápas potvrdí bez opravy údajů, dostanou oba trest v podobě horšího týmu v další lize. Pokud by se přestupek opakoval, může se trest proměnit v zákaz hraní do další ligy!

 

POZOR!!! Pokud budete hrát soutěže na obou domenách (FIFA i NHL) a dostanete trest zákaz hraní na určitou dobu, tento trest bude platit pro obě domény, výmluvy typu: najednou nemám čas na hraní FIFA i NHL atd. se nebudou akceptovat! Proto si vždy registraci do určité soutěže promyslete, hlavně pokud se jedná o hlavní ligy!

Váš admin tým HRAJTO.COMprint Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

ico  ico  ico
Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.
Sun Cernigino: Čau hoši jsem téměř po více jako roce zpět :)) jak pařite vidím ze aktivita nic moc
Fri icon yes937: hosi apsal sem vam vsem na PS....
Mon abbasalige: nekdo wl?
Sun Pierko: Ahojte, kto by si chcel dať zápas, píšte na PSN. Zdar
Wed abbasalige: Někdo RL?
Mon 1.Welcome Cup PS4
Sun 1.Welcome Cup PS4 Můžete hrát borci
Thu 1.Welcome Cup PS4 Borci nemáte nějaké známé? 4 lidi je strašně málo...
Tue Poplatky na sezónu 2020/2021 | 300, cena je jednotná a na webu muzes hrat vše co budeš ...
Mon Poplatky na sezónu 2020/2021 | takze je...
Sun 1.OV-85 PS4 zomrelo to asi
Wed 1.OV-85 PS4 Pánové má smysl nějak pokracovat?
Wed 1.OV-85 PS4 Nalim ty sa buď obhaj, keď máš vôbec ako, alebo to nechaj tak. Vkuse opakuješ ...
Thu 1.OV-85 PS4 Chtělo by to si udělat jiný chat jinak to můžete zabalit tady
Wed 1.OV-85 PS4 Alwayse, pokazdy v tvych odpovedi jen urazis a porad prikladas vic a vic a vic...